2019-2020 İlkokul 3. Sınıf Ders Kesim Raporu

2019- 2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI  

…………………………….. İLKOKULU 

3 / A SINIFI DERS KESİM RAPORU

 

 

 

TÜRKÇE

 

Milli eğitim bakanlığı müfredatına göre öğrencilerde okuma – yazma -dinleme ve Atatürkçülük konuları diğer derslerle ilişkilendirilerek işlenmiştir. Konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

 

HAYAT BİLGİSİ

 

Hayat bilgisi dersinde  program ve kazanımlara göre Konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

 

MATEMATİK

 

Matematik dersi programa uygun olarak, kazanımları gerçekleştirecek şekilde işlenmiştir. Konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

FEN BİLİMLERİ

 

Bu derste program ve kazanımlara göre konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

GÖRSEL SANATLAR

 

Yıllık planlara uygun olarak ve diğer derslerle ilişkilendirilerek öğrencilerde kazanımları gerçekleştirecek şekilde uygulamalı olarak programa göre konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

MÜZİK

 

Yıllık plana göre dersin kazanımları programa uygun olarak konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

SERBEST ETKİNLİKLER

 

Planlara uygun olarak ve diğer derslerle ilişkilendirilerek öğrencilerde kazanımları gerçekleştirecek şekilde ve uygulamalı olarak programa göre konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

Beden Eğt. ve Oyun

 

Derse ilişkin kazanımlar gerçekleştirilecek şekilde, sınıf içinde ve uygun havalarda okul bahçesinde uygulamalı ve pratik olarak, konular birinci dönem yüz yüze ikinci dönem uzaktan eğitimle  bitirilmiştir.

 

 

Bir cevap yazın